Edukacja historyczna w ŻBS

W dniu dzisiejszym tj. 31.01.2020 r. w Żywieckiej Bibliotece Samorządowej odbyły się dwa wykłady o tematyce historycznej, w których uczestniczyli uczniowie I Liceum Ogólnokształcacego im. Mikołaja Kopernika w Żywcu. Wyklady te, połączone z multimedialną prezentacją i zatutułowane kolejno : "Zapomniani bohaterowie II wojny światowej" oraz "Systemy totalitarne w XX wieku", stanowią jedną z propozycji edukacyjnych naszej Biblioteki. Przygotowywane i prezentowane są przez Panią dr Katarzynę Śleziak.

Obecność uczniów z w/w Liceum nie byla przypadkowa, natomiast  ściśle związana z II Powiatowym Festiwalem Nauki i Sztuki, który właśnie dziś odbywa się w tej placówce.

Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami i ofertą edukacyjną Żywieckiej Biblioteki Samorządowej na stronie głównej - Zakładka "Oferta" - "Edukacja".