Podziel się książką i podaruj jej drugie życie !!!

W myśl idei, że książka czytana żyje dłużej, zachęcamy do przekazywania darów książkowych Bibliotece.
Zawsze mogliśmy liczyć na literackie wsparcie i hojność naszych Czytelników w tym zakresie więc i w tym roku wierzymy w owocną kontynuację tej współpracy.
A zatem, Drogi Czytelniku, jeśli masz w domu książkę(i) przeczytane, zalegające na półkach, takie, z którymi możesz się rozstać bez poczucia dojmującej straty??? Przynieś je do naszej placówki, a my zrobimy z nich dobry użytek i nie pozwolimy odejść w zapomnienie.

Znaczna część darów trafi bezpośrednio do naszych zbiorów, część zaś zasili nasze cykliczne kiermasze książek, znajdując nowych, szczęśliwych właścicieli, a Biblioteka z pozyskanych środków dokona zakupu kolejnych nowości.

Zapraszamy !!!