Plener fotograficzny!

U W A G A !!!

Zapraszamy do zapisu na PLENER FOTOGRAFICZNY zatytułowany "Żywiec moimi oczami", który odbędzie się już w najbliższą sobotę, 13 kwietnia, pod czujnym i fachowym okiem Pana Prof. dr hab. Janusza Marii Tylmana, autora naszej najnowszej ekspozycji w Sali Wystaw Żywiecka Biblioteka Samorządowa.
Rozpoczęcie akcji o godz. 11.00 w siedzibie Biblioteki przy ul. Kościuszki 5, a jej obszar to Park żywiecki i okolice.

W A Ż N E !!!

Ilość miejsc ograniczona!
Zapisy pod nr tel. ???? 33 475 13 82/83 oraz ???? 605 500 345.
Plener ma charakter otwarty, udział w nim jest dobrowolny i bezpłatny, a skierowany jest do wszystkich pasjonatów fotografii - amatorów i profesjonalistów!
Przewidziano nagrody!
Organizatorzy pleneru - Miasto Żywiec, Żywiecka Biblioteka Samorządowa, Żywiec miasto zmySŁÓW.
????????????
Szczegółowy regulamin poniżej oraz na stronie Facebook https://www.facebook.com/profile.php?id=100064728126915
Formularz zgłoszenia oraz plan działań poniżej.
Prosimy zapoznać się z wszystkimi niezbędnym informacjami oraz zasadami pleneru!
Polecamy gorąco i zapraszamy!
Foto : Blog FOTOJOKER.pl