"Pod Stopami" - wernisaż wystawy

U W A G A !!!

Przed nami kolejna już nietuzinkowa, oryginalna i inspirująca wystawa prac w Galerii Żywiecka Biblioteka Samorządowa.
Tym razem spróbujemy odkryć co "Pod Stopami" kryje "fotograficzny zapis" naszego kolejnego Artysty - Pana Prof. Janusza Marii Tylmana, wieloletniego wykładowcy akademickiego, operatora i realizatora filmów dokumentalnych, oświatowych, animowanych, autora programów dydaktycznych, organizatora wystaw fotograficznych i multimedialnych, inicjatora studiów stacjonarnych w zakresie fotografii w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi.
Zapraszamy na wernisaż wystawy w dniu 11.04.2024 r (czwartek) o godz. 17.00 oraz na "Spotkanie z Mistrzem" w piątek, 12.04.2024 r. o godz. 17.00.
????????????
Przyjdź, zobacz, zapoznaj się, odkryj tajemnice żeliwnych płyt kryjących podziemia miast w różnych krajach i na rożnych kontynentach, płyt, po których codziennie chodzimy, ale nie traktujemy jako swoisty dokument "sztuki ulicznej", twórczy produkt, świadczący o silnych związkach sztuki, rzemiosła, zmysłu i wrażliwości ich autorów.
Wystawa czynna do dnia 13.05.2024 r. w godzinach pracy Biblioteki.