Nowa ekspozycja w Sali Wystaw Biblioteki!

Żywiecka Biblioteka Samorzadowa serdecznie zaprasza na uroczyste otwarcie nowej ekspozycji w Sali Wystaw Biblioteki w dniu 8 maja br. o godz. 13.00, w pierwszym dniu tegorocznego Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek.
Tym razem zaprezentowane zostaną prace Pani Aleksandry Waligóry, młodej Artystki, bardzo utalentowanej mieszkanki naszego powiatu.
Aleksandra Waligóra pochodzi z Węgierskiej Górki i jest studentką Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach na kierunku Projektowanie Graficzne. Na co dzień zajmuje się ilustracją, współpracuje z wydawcami (w Bibliotece znajdują się tytuły przez Nią ilustrowane), markami odzieżowymi oraz tworzy różnego typu projekty przeznaczone do druku.
Ilustracje Pani Aleksandry są z całą pewnością nietuzinkowe, pełne życia, kolorów, bardzo wyraziste i oryginalne, tworzone z widoczną fantazją i prawdziwą radością, a więc stanowią idealne połączenie młodości Artystki z Jej niewątpliwie dojrzałym już talentem oraz bogatą wyobraźnią twórczą.
Wystawa będzie czynna do dnia 2 czerwca br. w godzinach pracy Biblioteki.
Gorąco polecamy i zapraszamy!

______________________________________________________________________________________________________________________________

Fotorelacja z otwarcia wystawy na https://www.facebook.com/profile.php?id=100064728126915