Dyskusyjny Klub Książki - listopadowe spotkanie

W dniu 13.11.2019 r. o godz.16.00 w Informatorium Żywieckiej Biblioteki Samorządowej odbyło się kolejne spotkanie, działającego od kilku już lat przy Wypożyczalni dla Dorosłych, Dyskusyjnego Klubu Książki.
Temat przewodni stanowiła powieść  "Stracony list" - Cantor Jillian oraz opinie i refleksje Klubowiczów dotyczące omawianego tytułu.

Dyskusyjne Kluby Książki to grupy osób, które spotykają się i rozmawiają o książkach, wymieniają się spostrzeżeniami, dzielą refleksjami, dyskutują o literaturze, pisarzach, poetach, nowościach wydawniczych oraz gatunkach literackich. Tworzą je czytelnicy w różnym wieku, których łączy pasja czytania i poznawania. Spotykają się oni raz w miesiącu i omawiają zagadnienia dotyczące konkretnej książki. Spotkania te są również okazją do nawiązywania kontaktów, nowych znajomości oraz tworzenia swoistego rodzaju społeczności. W bibliotece, w miłej, przyjaznej atmosferze, w kręgu czytelników i miłośników literatury,  na pewno warto spędzić udane popołudnie.

Na kolejnym spotkaniu omawiamy książkę pt. : "Mali bogowie : o znieczulicy polskich lekarzy" Pawła Reszki.

Uwaga!!! do naszego Klubu można dołączyć w każdej chwili !!! Zapraszamy !!!