Żywiecka Biblioteka Samorządowa z dofinansowaniem z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Drodzy Czytelnicy !
Niezwykle miło jest nam poinformować, że Żywiecka Biblioteka Samorządowa otrzymała dotację z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu „Promocja Czytelnictwa” na rok 2024.
Dzięki środkom pozyskanym z tego grantu będziemy mogli jeszcze intensywniej, różnorodnie i atrakcyjnie, realizować naszą specjalną ofertę kulturalno-edukacyjną dla Was.
Czekają na Was fantastyczne spotkania autorskie, konkursy, literackie podchody dla młodych Czytelników czy międzypokoleniowy letni happening literacki...
Śledźcie zatem uważnie naszą stronę oraz facebookowy profil, żeby nie przegapić interesujacych Was wydarzeń!
Zapraszamy!