Plebiscyt Czytelników

Plebiscyt Czytelników "Najlepsza Biblioteka w Polsce"

Kochani Czytelnicy !!!

Żywiecka Biblioteka Samorządowa ma szansę zdobyć prestiżowy tytuł „Najlepszej biblioteki w Polsce”.
Konkurencja jest duża, wiele wspaniałych Bibliotek bierze udział w tym plebiscycie, a więc - Liczą się Wasze głosy w naszej sprawie !!! POMOŻECIE ???
Ważne :
???? Głosujemy codziennie do 21 czerwca tutaj : www.granice.pl/biblioteki
???? Każdy z Was może zagłosować jeden raz dziennie!
???? Aby oddać głos, należy wpisać w odpowiednim miejscu nazwę miejscowości - Żywiec, a następnie kliknąć przycisk "GŁOSUJĘ" pod nazwą Żywiecka Biblioteka Samorządowa i to wszystko. Kolejnego dnia można ponowić swój głos!
???? Nie trzeba się logować, ani podawać swoich danych osobowych!
Dodatkowo Organizatorzy plebiscytu zapraszają też do nadsyłania na adres biblioteki@granice.pl krótkich prezentacji ulubionej biblioteki. Przedstawcie najciekawsze i najbardziej inspirujące inicjatywy, akcje, pomysły w niej realizowane. Napiszcie, za co kochacie bibliotekę, z której zbiorów korzystacie i którą często odwiedzacie.
????????????
Nie przegapcie okazji, by wyróżnić swoją Bibliotekę!
Z góry gorąco dziękujemy za każdy oddany głos!