III Krakowski Salon Poezji Anny Dymnej w Żywcu

NIC DWA RAZY, czyli Grażyna Szapołowska czyta poezję Wisławy Szymborskiej podczas III Krakowskiego Salonu Poezji Anny Dymnej w Żywcu !!!

W Żywiecka Biblioteka Samorządowa po raz kolejny Wielka Poezja w wybitnej interpretacji Wspaniałej Gwiazdy kina i teatru polskiego, przy gitarowym akompaniamencie i w cudownie nastrojowych wnętrzach.

Żywiecka Biblioteka Samorządowa, Żywiec miasto zmySŁÓW, Miasto Żywiec ZAPRASZAJĄ w niedzielę, 18 czerwca o godz. 12.00 na wyjątkową literacką ucztę !!!

UWAGA -  Liczba miejsc jest ograniczona!

Wejściówki można odebrać w Czytelni ŻBS od dnia 14.06.2023 r. (tj. środa) od godz. 10.00.

_______________________________________________________________________________________________________________________________

Dofinansowano ze środków Budżetu Państwa - Kultura Dostępna

Partner strategiczny Taxor salony jubilerskie.