II Krakowski Salon Poezji Anny Dymnej w Żywcu

W Światowym Dniu Poezji mamy dla Was szczególną propozycję i  wyjątkowe zaproszenie na II Krakowski Salon Poezji w Żywcu, który otworzy się dla Państwa 26 marca (niedziela), o godz. 12.00.

Od listopada 2022 roku stowarzyszenie Żywiec miasto zmySŁÓW oraz Żywiecka Biblioteka Samorządowa prowadzą w Żywcu Krakowski Salon Poezji Anny Dymnej, uroczyście zainaugurowany przez samą Aktorkę. Obecnie spotykamy się raz na kwartał, by posłuchać pięknych wierszy w recytacji wybitnych polskich aktorów oraz przy akompaniamencie muzyki w wykonaniu utalentowanych młodych ludzi. Sama poezja, jak również wszystkie te osoby swoją obecnością, talentem interpretacyjnym i tworzonym lirycznym klimatem nadają prawdziwie artystyczny i efektowny kształt, uświetniając w sposób szczególny owo wyjątkowe i niecodzienne wydarzenie literackie.

Przed nami druga już odsłona tego oryginalnego spotkania wokół poetyckich wersów, tym razem pod hasłem „Między nami mężczyznami. Najpiękniejsze wiersze o kobietach i miłości”.

Naszymi Gośćmi specjalnymi  będą aktorzy Grzegorz Mielczarek oraz Jacek Romanowski, a oprawę muzyczną zapewni akordeonista Jakub Waluś.

U W A G A !!!

Wstęp wolny, jednak obowiązuje limit miejsc!

Osoby chcące wziąć udział w spotkaniu proszone są o odbiór bezpłatnych wejściówek w Wypożyczalni dla Dorosłych Żywieckiej Biblioteki Samorządowej.

__________________________________________________________________________________________________________________________

Foto z Wydarzenia na https://www.facebook.com/profile.php?id=100064728126915