"Czytający dzieci to myślący dorośli" - kolejna odsłona cyklu - warsztaty z Grażyną Bąkiewicz

W Żywieckiej Bibliotece Samorządowej odbyły się kolejne warsztaty w ramach edukacyjnego cyklu "Czytające dzieci to myślący dorośli". Tym razem gościliśmy Panią Grażynę Bąkiewicz, historyka, pedagoga, pisarkę, która poprowadziła dwa historyczno-literackie zajęcia zatytułowane kolejno "Podróże w czasie - Piastowie, Jagiellonowie " oraz  "Podróże w czasie - Odzyskanie niepodległości".  Losy bohaterów literackich i wydarzeń historycznych były tutaj inspiracją do ciekawej i twórczej  zabawy oraz pomocą w zdobywaniu wiedzy i umiejętności. Zajęcia odbyły się w oparciu i na podstawie tworczości własnej Autorki, a uczestniczyli w nich uczniowie ze szkół podstawowych z  Żywca oraz z Trzebini.