Czytelnik 2018

Najmłodsi Czytelnicy Żywieckiej Biblioteki Samorządowej zostali 28 grudnia nagrodzeni za swoją wyjątkową aktywność czytelniczą w całym mijającym roku.

Dyplomy oraz wspaniałe prezenty książkowe przygotowała Biblioteka, a uroczyście wręczył je małym Bohaterom Dnia Burmistrz Miasta Żywca Pan Antoni Szlagor.

Nagrodzonych zostało 40. młodych czytelników, a wśrod tego grona po raz kolejny z rzędu najaktywniejszym czytelnictwem wyróżniła się 7.letnia Anastazja Dunaj, która wypożyczyła i przeczytała ponad 300 książek. Dla Niej dodatkowo przekazany został pakiet bezpłatnych godzin kursu języka angielskiego ufundowany przez Leonardo School Żywiec.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym młodym miłośnikom literatury i mamy nadzieję, że ta pasja zostanie z Nimi na długie lata, a biblioteka będzie zawsze jednym z ulubionych literackich zakątków.
Nie od dziś przecież wiadomo, że "czym skorupka za młodu nasiąknie(...)"

Zdjęcia TUTAJ